logo

Реформація продовжується

26 квітня 2018 р. \ оновлено 22 лютого

З огляду на успіх Року Реформації в Україні протягом 2017 року, комітети R500 прийняли рішення продовжити свою роботу в рамках Руху Реформації.

Євангельська церква України почала усвідомлювати, що може бути агентом позитивних змін у країні, адже має для цього критичну складову, якої так не вистачає сучасним реформам – біблійні цінності, які довели свою спроможність перетворювати суспільство. Сьогодні Україна потребує активних християн, які є професіоналами у своїй справі, які могли б взяти на себе відповідальність у світлі сучасних викликів, які стоять перед нашою державою.

Рух Реформації передбачає 10 напрямків, які потребують реформування та нашої цілеспрямованої роботи:

  1. Реформація християнського лідерства
  2. Реформація молодого покоління
  3. Реформація у сфері політики та управління
  4. Реформація у сфері освіти та науки
  5. Реформація у сфері економіки та бізнесу
  6. Реформація у сфері медіа
  7. Культура та масові заходи
  8. Сімейне служіння та батьківство
  9. Соціальне служіння та волонтерство
  10. Всеукраїнський молитовний марафон

Для здійснення ефективної роботи Рух Реформації має центральний та регіональні оргкомітети. Для поширення спільного бачення та донесення стратегій роботи у зазначених напрямках 23 лютого у Києві був проведений Євангельський форум «Рух Реформації продовжується», а також вже проведені два регіональні форуми – в Івано-Франківську (15 квітня) та Дніпрі (22 квітня). Під час форумів відбувалися презентації напрямків, ознайомлення учасників з актуальними викликами нашого суспільства та тими інструментами, якими можуть скористатися християни для відповіді на ці виклики.

Цікаво, що у Дніпрі риторика Реформації набула міжконфесійного характеру: були запрошені голови різних конфесій, щоб наголосити на тому, що християнська церква має виступити єдиним фронтом проти зла і беззаконня, а люди потребують більш глибокого вивчення Слова Божого та застосування його принципів у своєму житті, незалежно від конфесійної приналежності.

Такі форуми, а також профільні заходи, присвячені роботі напрямків, будуть і далі проходити в регіонах та столиці, щоб об’єднувати команду християн, які готові діяти для реформування серця, Церкви та суспільства, та підтримувати ту динаміку спільної діяльності, яку українські протестанти здобули протягом 2017 року.