Презентуємо молитовний додаток Pray4UA

22 травня 2024 р. \ оновлено 22 травня

Сьогодні, 22 травня, міжконфесійна ініціатива «Християни для України» презентує новий мобільний додаток «Pray4UA», призначений для щоденних молитов за Україну. У критичний час, коли Україні необхідне Боже диво, ми віримо, що молитва може стати тим потужним засобом, який приведе до змін.

Додаток створено, щоб надати людям простий і зручний інструмент для молитви за Україну, об'єднуючи воїнів, владні еліти, чоловіків, жінок, батьків і дітей, воцерковлених і невоцерковлених в одному молитовному пориві.

«Pray4UA» вже доступний для власників Android та iOS. Він пропонує користувачам щоденну підбірку молитов і список актуальних молитовних потреб на кожен день. Нагадування в додатку допоможуть не забувати про важливість повсякденної молитви, яка в сучасних умовах надзвичайно актуальна.

Кожного ранку о 9:00 додаток пропонує вшанувати пам'ять загиблих воїнів та всіх, хто страждає від російської агресії. Користувачі «Pray4UA» можуть приєднатися до хвилини молитви разом з іншими українцями, звертаючись до Бога з проханням про справедливий мир та зцілення нашої країни.

Додаток містить колекцію молитовних збірок з біблійними цитатами на різні теми. Ці збірки допоможуть молитися структурно, слідуючи тижневим планам, та охоплювати всі важливі аспекти суспільного життя в молитві за зміни в Україні, згідно з Божою волею.

Ключові функції «Pray4UA»:

  • Щоденна підбірка молитов та молитовних потреб
  • Хвилина мовчання о 9:00 для вшанування пам'яті загиблих та постраждалих
  • Молитовні збірки з тематичними біблійними цитатами
  • Можливість приєднатися до хвилини молитви разом з іншими користувачами

Міжконфесійна ініціатива «Християни для України» спрямована на підтримку християнських цінностей та об'єднання віруючих людей заради відновлення України. В рамках цієї ініціативи ми створюємо та поширюємо молитовники й інші матеріали, які допомагають людям звертатися до Бога відповідно до Його волі. Приєднуйтеся до нас у молитві за Україну, завантаживши додаток «Pray4UA». Додаток допоможе посилити молитви нашого народу за мир і перемогу України!