Росіяни вдарили по цивільних на Харківщині. 51 загиблий

5 жовтня 2023 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Сьогодні росіяни обстріляли село Гроза Куп’янського району на Харківщині. Ворог вдарив у магазин і кафе, де перебували цивільні. В результаті влучання загинули 51 людина, ще 5 поранено. Повідомляється, що серед загиблих 6-річна дитина. Рятувальники продовжують пошукову операцію.

Село Гроза зовсім невелике з населенням близько 300 людей. За попередніми даними міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, ворог вдарив по цивільних ракетою Іскандер.

Міністр висловив припущення, що можливо хтось із місцевих надав координати ворогу. «Удар був настільки точним, а це невелике приміщення, щоб у нього так точно влучити. Тому є підозра у СБУ та поліції. Ми можемо цей варіант перевірити обов’язково», — розповів очільник МВС в ефірі телемарафону.

Президент вже прокоментував терористичну атаку: «Російський терор треба зупинити. Усі, хто допомагає Росії обходити санкції, злочинці. Усі, хто підтримує Росію досі, підтримує зло. Цей і подібні теракти потрібні Росії лише для одного: зробити свою геноцидну агресію новою нормою для всього світу».

На момент обстрілу в місцевому кафе перебували десятки людей, які відзначали поминки вбитого росіянами односельця. В один момент загинули півсотні людей і це трагедія всього села. Закликаємо молитися за рідних і близьких жертв обстрілу та за Божий захист міст і сіл України.