Росія вчергове обстріляла житлові будинки напередодні контрнаступу

28 квітня 2023 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Сьогодні о 4 ранку росія здійснила черговий масований терористичний обстріл України. Коли більшість людей спали, ворог цинічно атакував житлові будинки. Умань, Київщина, Дніпро… Напередодні російські терористичні війська поцілили крилатими ракетами в центр Миколаєва. В результаті цих обстрілів десятки цивільних були вбиті та поранені. Наразі рятувальники ще розбирають завали в Умані, де ракета влучила в дев’ятиповерхівку та знищила цілий під’зд.

Агресор б’є по житлових районах, в центри міст, демонструючи свою безкарність і терористичну суть. Сьогоднішній обстріл наймасштабніший за близько 2 місяці. Хоча подібні атаки стали рідшими, проте російські ракети, як і раніше, вбивають цілі сім’ї та руйнують помешкання. Кожного дня росіяни продовжують чинити злочини у прифронтових містах, в окупації і по всій Україні. Протягом повномасштабної війни зафіксовано тисячі воєнних злочинів, винуватців яких обов’язково необхідно судити в міжнародному трибуналі.

Україна наближається до визначних подій, які мають змінити не тільки розклад сил на полі бою, а й визначити шлях до перемоги. Але далеко не всі світові лідери справді зацікавлені в нашій перемозі та поверненні законних територій. Протягом останніх тижнів було чимало повідомлень про «миротворчі» ініціативи від Китаю, Франції, Бразилії та навіть Сполучених Штатів Америки.

Вони шукають шляхів невійськового завершення війни, проте всі розуміють, що путін ніколи не погодиться на виведення всіх військ з України, виплату репарацій та притягнення злочинців (і себе також) до відповідальності. Але ич означає це, що Україна має йти на компроміс, змиритися з трагедіями Бучі, Ізюму, Маріуполя, постійними обстрілами, включно із ранковими терактами.

Сьогодні міністр оборони Олексій Резніков оголосив про готовність нашого війська до контрнаступу та заявив, що перемовини можливі тільки для визначення умов російської капітуляції: «В майбутньому так, ми сядемо за стіл переговорів, коли будемо обговорювати репарації та контрибуції з боку Росії в інтересах України і як реалізувати вирок міжнародного трибуналу, який буде створено. Акт капітуляції з боку Москви будемо теж обговорювати».

Закликаємо продовжувати молитися за одужання та реабілітацію поранених, за втіху родичів загиблих, за Божу опіку і підтримку наших Збройних Сил і, звичайно, за прийдешню наступальну операцію української армії.