logo

«Бог і Святе Писання врятували ще одного захисника України…»

4 квітня 2023 р. \ оновлено 22 лютого

Божому диву є місце на війні. Протягом повномасштабної війни назбиралося дуже багато історій, як Господь рятував наших бійців, як дивом не влучали кулі та уламки снарядів, як ворог стріляв по своїм, як наші захисники залишалися неушкодженими у неймовірно складних ситуаціях.

Але також є чимало історій, як віра в Бога буквально рятувала життя, коли Святе Писання ставало щитом не лише перед духовною, але й перед фізичною загрозою. Історією одного з таких дивовижних порятунків поділилася відомий парамедик Оксана Корчинська на своїй фейсбук-сторінці:

«Привезли пораненого з ушкодженням живота. Зі слів побратимів вибух був біля нього, уламки великі, готуємося до гіршого. Зовні рана обширна, проглядаються залишки сторінок і синьої обкладинки, лікарі готуються до операції, роблять Узі, шок — уламка всередині черевної порожнини немає. На бійці нижче бронежилета була поясна сумка, з неї виймаємо те що врятувало життя бійцю — «Новий заповіт» перерізаний навпіл, він прийняв на себе смертельний уламок. Бог і Святе писання врятували ще одного захисника України …»

Кожного дня наші воїни ризикують своїм здоров’ям і життям, а чимало, на жаль, віддають його у бою. Тому не припиняймо наші молитви за захисників, молімося за тих, кого знаємо і кого не знаємо, бо Господь сильний діяти всюди.

Посилання на оригінальний допис:

https://www.facebook.com/korchynskaoksana/posts/pfbid02pA5Nm24Ry6EuBgbc9JTCyHsxRNKuNvB5F6J4Erxj2ipReACwpzxHR58uy1WYkCwfl