logo

Маріупольські християни під обстрілами доправляють містянам необхідні продукти

2 березня 2022 р. \ оновлено 22 лютого
Зображення: Фейсбук-сторінки Геннадія Мохненка та Альберта Хомяка.

Пастор «Церкви Добрих Перемін» Геннадій Мохненко, який вже багато рокіх служить для захисту Маріуполя й України, організував місця укриття для жителів міста та постійно допомагає із забезпеченням потребуючих.

Те, що робить його команда, — це буквально героїзм, адже, попри постійні обстріли, вони возять продукти, медикаменти та предмети першої необхідності тим, хто потребує. Також вони проводять евакуацію мирного населення та забезпечують госпіталі медикаментами. Так, священник та служитель Геннадій Мохненко коментує їх діяльність:

Церква «Добрих Змін» та команда фонду «Пілігрим» в черговий раз гідно реагує на виклики часу. У густо заповнених підвалах всіх наших приміщень кипить життя і служіння! Підвозимо, під обстрілами в зонах екстремальних ризиків, медикаменти до шпиталю. Доставляємо продукти та предмети першої необхідності до місця критичної потреби. Організовуємо вивіз людей та забезпечення наших соціальних проектів. Підтримуємо, чим можемо, захисників України… Дякую всім, хто з нашим народом, у цей непростий час!

Для того, аби підтримати служіння Геннадія Мохненка, є такі реквізити:

Приват Банк 5218 5757 0086 1956 Монобанк 5375 4114 0522 4788

Або можна надіслати пожертвування на рахунок МБФ «Пілігрим». Реквізити Ви можете дізнатись у бухгалтера тел. +380679069758 (Тетяна)

Зараз Маріуполь переживає постійні обстріли, наші захисники вібвивають атаки ворога, тому закликаємо до посиленої молитви за збереження цього міста і якнайшвидшу перемогу України!