39% американської молоді пов’язують себе з ЛГБТІК

25 листопада 2021 р. \ оновлено 22 лютого

«ЛГБТ-пропаганди не існує», — говорили вони… Нав’язлива пропагандистська ідеологема про вродженість гомосексуалізму та гендерної дисфорії (невизначененості в статевій приналежності) розбивається об невтішні факти саме поширення ЛГБТ серед молодих людей.

Жовтневе дослідження Християнського університету Аризони показало вражаючі тривожні тенденції, які охопили молоде покоління. 39% американської молоді у віці 18-24 роки ідентифікують себе з ЛГБТІК-спільнотою. Це значно більше, ніж очікувалося, і їх частка продовжує зростати.

Коли християнські і консервативні групи протягом десятиліть заявляли про небезпеку пропаганди ЛГБТ, то вони виявилися правими, і суспільство з високою толерантністю до секс-меншин і трансгендерів показали плоди цього. Звичайно, всі вони не є гомосексуалістами, але розширена абревіатура свідчить про проблеми молоді із самоідентифікацією в бінарній системі (чоловік/жінка).

Сучасна проблематика поширення ЛГБТІК-пропаганди тісно сплетена з гендерною ідеологією, яка відкриває широкий спектр ідентичностей, що змінюються, перед молодими людьми (які хочуть почувати себе особливими, бунтують і шукають своє місце в житті), а отже воля людини і її бажання стають головним фактором самоідентифікації.

БТІК-частина даної спільноти відіграє дедалі вагоміший вплив, розмиваючи будь-які обмеження для ідентичності та сексуальної поведінки. Разом з геями та лесбійками вони мають спільну зацікавленість в руйнуванні традиційної родини, гетеронорматизму, статевої бінарності, що очевидно принесе наслідки для всіх сфер життя.

Невипадково це дослідження показало інші деструктивні процеси. Майже половина (47%) молодих людей у віці 18-24 роки схвалюють соціалізм і вважають його більш прийнятним, ніж капіталізм. Лише 46% опитаних цього віку вважають себе патріотами і 59% зазначили, що перебувають в депресії. Якщо порівнювати ці дані з аналогічним опитуванням людей у віці 25-37 років, то простежуємо тенденцію зростання депресії і тривожності (на 8%), падіння патріотизму (на 14%), зростання частки ЛГБТ (на 14%).

Окремо слід звернути увагу, що питання приналежності до ЛГБТ-спільноти ставилося молоді від 18 років. Сучасні діти і підлітки, які виростають в культурі, наповненій сексуалізації та репрезентації нетрадиційних форм сім’ї, вочевидь, будуть ще більш відкритими до наслідування цієї культури.