Християнська відкрита академія – можливість вчитися у найкращих!

30 вересня 2020 р. \ оновлено 22 лютого

Вже через місяць, 1 листопада, розпочинається навчання у Християнській відкритій академії, освітній програмі для лідерів, що покликані впливати на суспільну сферу та нести туди християнські цінності.

Організатори Академії зробили все, аби студенти могли навчатися у найкращих викладачів, професіоналів своєї справи, зокрема топових світових апологетів та мислителів. Серед них є Джон Леннокс, професор математики Оксфордського університету, відомий своїми дебатами зі Стівеном Хокінгом та новими атеїстами, такими як Річард Докінз. Лекції про біблійний погляд на політику та економіку для Відкритої академії прочитає один з найкращих у світі сучасних теологів Вейн Ґрудем, відомий в Україні своєю «Систематичною теологією». Соціальний критик і автор кількох десятків бестселлерів Ос Гіннес поділиться розумінням культурного мандату Великого доручення Христа. Боб Біл, вчитель менеджменту, який протягом свого життя консультував ключові християнські служіння в США, поділиться з українськими та білоруськими християнами секретами особистого і командного менеджменту. Також плеяду західних викладачів досконало доповнюють Глен Саншайн, професор історії в Університеті Коннектикуту, автор книг, один з помічників Чарльза Колсона, старший науковий співробітник Центру Колсона; колишній дипломат, професор Коледжу Кальвіна та Інституту Актона, досвідчений лектор і автор книг Тодд Хайзінга; подружжя Дерил і Тері МакКарті, які довгий час опікуються розвитком християн-науковців по всьому світу; Чарльз Уайт, професор християнської думки та історії Університету Спрінг Арбор, голова Опікунської ради ХВА; Ґабріела Кубі, відома своїми книгами «Глобальна сексуальна ревоюція» та «Ґендер».

Українське крило викладачів ХВА також складається з професіоналів та досвідчених лекторів. Серед них є Андрій Баумейстер, найвідоміший на сьогодні публічний філософ, Ютьюб-канал якого зібрав понад 6 мільйонів переглядів; Мирослав Маринович, колишній в’язень комуністичних таборів , член-засновник Української Гельсінської групи, проректор Українського Католицького Університету, публіцист та правозахисник; Ігор Пасічник, доктор психологічних наук, який відновив історичний навчальний заклад в Острозі – Національний університет «Острозька академія» – і є його ректором.

У рамках співпраці з Національним університетом «Острозька академія» до викладання у ХВА залучені досвідчені професори та доценти цього вишу, аби дати студентам солідний фундамент гуманітарних знань у різних сферах. Окрім зазначених вище, у програмі викладатимуть різні християнські лідери з України та Білорусі.

Нагадаємо, що навчання у Відкритій академії відбуватиметься у змішаній онлайн-офлайн формі: вебінари, відео-лекції, вивчення книг, а також тематичні очні семінари в різних містах України. Програма-мінімум – це прослухати три лекції на тиждень і прочитати одну книгу на місяць та взяти участь у трьох суботніх семінарах протягом всієї 7-місячної програми. Усі навчальні елементи супроводжуються тестуванням.

Участь у програмі не змінить Вашого звичного графіку, вона гнучка і розроблена для дуже зайнятих людей, проте дасть Вам:

  • солідний каркас гуманітарних знань, необхідних для діяльності в публічній сфері,
  • основи християнського світогляду,
  • можливість отримати менторінг від досвідчених лідерів та викладачів,
  • контакти з іншими служителями, які поділяють Ваші інтереси і мають схоже життєве кредо і місію,

а також:

  • навики менеджменту для реалізації суспільно-спрямованих проєктів.

Програма призначена для:

  • пасторів і церковних служителів, допоможе їм працювати з інтелігенцією та суспільно-активними людьми, тобто авангардом нації,
  • людей, активних в суспільній сфері, (освіта, культура, медіа, бізнес, адміністрація, політика та інше), які хочуть свідчити про Істину на своєму робочому місці,
  • пасіонарної молоді, яка прагне знайти своє покликання в суспільній сфері.

Після завершення 7-місячного курсу навчання студенти отримають сертифікат від Острозької академії та Spring Arbor University. Кінцева мета проєкту – допомогти християнським спільнотам у створенні мереж, які систематично здійснюють проєкти християнського впливу на суспільство.

Навчання передбачає здійснення благодійного внеску у розмірі 3 000 грн. Є змога перерахувати частинами.

Якщо Вас зацікавило навчання у Християнській відкритій академії, будь ласка, зареєструйтесь на сайті: https://academy.forumeast.eu/

Якщо у Вас є запитання, зв’яжіться з нами за номером телефону: +380 95 113 69 54

чи напишіть нам: christian.open.academy@gmail.com