СПАЛАХ COVID-19 В НЬЮ-ЙОРКУ, АЛЕ ЛГБТ ПРОТИ ДОПОМОГИ ХРИСТИЯН ЧЕРЕЗ “ГОМОФОБІЮ”

2 квітня 2020 р. \ оновлено 22 лютого

Останніми днями доводиться багато чути невтішних новин з Нью-Йорку, який в США найбільше потерпає від коронавірусу. Місто буквально паралізоване, карантинні заходи посилюються, адже хворобу виявлено у десятків тисяч людей, а також повідомляється про майже дві тисячі померлих.

Через критичну ситуацію медична інфраструктура міста не здатна охопити всіх пацієнтів. В цей складний час на допомогу прийшли християни, зокрема благодійна євангельська організація Samaritans Purse, заснована в 1970-х, яка надає духовну та фізичну допомогу по всьому світу людям, які цього потребують.

Вони забезпечили волонтерську і фінансову підтримку організації польового госпіталю в Центральному парку Нью-Йорка. Наразі він складається з 14 великих наметів, де можна розмістити 68 хворих на коронавірус. У них є команда реагування на стихійні лиха з понад 80 лікарів, медсестер та інших спеціалістів, які надають допомогу нужденним в ім’я Ісуса. Samaritans Purse у співпраці з мережею клінік Mount Sinai вже продемонстрували свою ефективність в Італії та готові приймати пацієнтів з COVID-19 у Нью-Йорку.

І все у цій історії було б закономірно і позитивно, якби не втрутилися місцеві ЛГБТ-організації. Річ у тім, що президент Samaritans Purse – всесвітньовідомий євангеліст і проповідник Франклін Грем, якого в ліберальних колах прозвали “гомофобом” за висловлення біблійної точки зору на сім’ю і сексуальність. Тепер, коли державні лікарні не здатні впоратися зі всіма хворими на коронавірусну хворобу, а християни прийшли на допомогу, то ліволіберали піднімають хвилю обурення співпрацею держави і фонду Франкліна Грема, бо на ньому стоїть штамп страшного “гомофоба”.

ЛГБТ публічно висловили обурення, що мер Білл де Блазіо високо оцінив зусилля організаторів госпіталю. Раніше де Блазіо благав надсилати допомогу з усіх куточків країни, а польова лікарня – це саме те, на що він, напевно, і сподівався. Проте варто було лівим обуритися залученням християн до вирішення проблеми, як мер також висловив занепокоєння, що ніби-то в польовому госпіталі хтось буде дискримінувати ЛГБТ.

Всупереч їх необґрунтованим припущенням, християнські погляди на гомосексуальність не вплинуть на ставлення до хворих. Франклін Грем публічно заявив: “Ми надамо найкращу медичну допомогу всім жителям Нью-Йорка, не важливо, хто вони і які вони. Ми надамо їм найкращу медичну допомогу, яку тільки можемо надати в ім’я Ісуса”.

Вся ця історія виглядає як божевілля. Антирелігійний фанатизм ліволібералів дійшов до тієї точки неповернення, коли будь-які об’єктивні обставини і навіть реальна загроза, що нависла над Нью-Йорком, відходять на другий план, адже в гру вступає політкоректність та сучасна ЛГБТ-повістка дня. Ані понад 40 тисяч хворих, ані майже 2 тисячі померлих не здатні відкрити їм очі на реальні проблеми. Залишається лише сподіватися, що після пандемії люди зроблять правильні висновки щодо того, хто і як себе проявив під час кризи.