logo

28 червня 2007 року в авіакатастрофі загинув Брюс Кеннеді

28 червня 2018 р. \ оновлено 22 лютого

28 червня 2007 року в авіакатастрофі загинув американський бізнесмен Брюс Кеннеді. Він був найбільше відомий як керівник Alaska Airlines, за якого підприємство почало зростати. Також він був відданим християнином, який чималі зусилля присвятив місіонерській роботі.

Брюс Кеннеді народився у 1938 році у Денвері, штат Колорадо, проте у підлітковому віці переїхав до Аляски, де у 1963 році закінчив Аляскинський університет. Після закінчення навчання він служив офіцером артилерії в армії США у форті Вейнрайт біля Фербенкса, де він зустрів свою майбутню дружину Карлін.

У 1979 році Кеннеді став генеральним директором компанії Alaska Airline, яка знаходилася на межі банкрутства. Після цього щорічний дохід авіакомпанії зріс з 234,5 мільйонів доларів у 1982 році до 1,1 мільярда доларів у 1991 році. На початку 90-х років Брюс залишив свою посаду, щоб більше присвятити себе місіонерській діяльності, назвавши цей крок «зміною стилю життя».

Він почав співпрацювати з Місіонерським авіаційним товариством (Mission Aviation Fellowship). Він сказав, що хоче перейти від «успіху до значущості» у своїй роботі. З 1999 року він був головою МАФ, очолюючи зусилля некомерційної групи з надання авіарейсів для допомоги після стихійних лих по всьому світу.

Брюс Кеннеді і його дружина відвідали Китай, де викладали англійську мову при християнській групі Educational Services International. Вони були добровольцями на довгостроковій основі у World Relief, і навіть надавали притулок десяткам сімей біженців у своєму будинку.

Вважається, що Брюс Кенеді загинув від чадного газу у пожежі, яка виникла в результаті аварії його приватного літака. Він летів відвідати рідних у штаті Вашингтон, але, його літак розбився, ймовірно зачепившись за дерева під час заходу на посадку.

«Хоча ми глибоко засмучені втратою того, кого ми любимо і цінуємо, ми радіємо від знання того, що Брюс зустрівся з Його Господом Ісусом, – сказала його сім’я в заяві щодо смерті Кенеді. – Нас заспокоює те, що він помер, роблячи те, що він любив».